جدیدترین مطالب

» تازه های فناوری » برج چوبی گلخانه ای با نام جنگل سفید و نمایی منحصربه‌فرد در پاریس رونمایی خواهد شد!
 87 بازدید

برج چوبی گلخانه ای با نام جنگل سفید و نمایی منحصربه‌فرد در پاریس رونمایی خواهد شد!

رونمایی از برج چوبی گلخانه ای بزودی عملیات ساخت و ساز یک برج چوبی گلخانه ای که توسط شرکت ایتالیایی Stefano Borei Architetti طراحی شده است، در محله Villiers-sur-Marne در حومه پاریس آغاز خواهد شد. ۲۰۰۰ درخت، نهال و بوته نماهای خارجی، بالکن ها و سقف این برج را خواهند پوشاند و داخل این برج […]

برج چوبی گلخانه ای با نام جنگل سفید و نمایی منحصربه‌فرد در پاریس رونمایی خواهد شد!

رونمایی از برج چوبی گلخانه ای

بزودی عملیات ساخت و ساز یک برج چوبی گلخانه ای که توسط شرکت ایتالیایی Stefano Borei Architetti طراحی شده است، در محله Villiers-sur-Marne در حومه پاریس آغاز خواهد شد. ۲۰۰۰ درخت، نهال و بوته نماهای خارجی، بالکن ها و سقف این برج را خواهند پوشاند و داخل این برج شامل آپارتمانها و دفاتر کار لوکس و فروشگاههای کوچک خواهد بود.

برج جنگل سفید

 

برج چوبی گلخانه ای به نام جنگل سفید

این برج  ۶۰ متری که Forêt Blanche یا جنگل سفید نام گرفته است، دارای پنجره های بزرگی برای استفاده از نور خورشید خواهد بود و بیشتر قسمتهای نمای بیرونی آن از چوب ساخته می شود. آپارتمانهای دارای بالکن در طبقات بالا و دفاتر کار و فروشگاه ها در طبقات زیرین ساخته خواهند شد. شرکت طراح برج، امروز از طریق ایمیل به Business Insider گفت: با اینکه هنوز محدوده مشخص زمانی برای پروژه تعیین نشده است اما روند ساخت و ساز طبق نقشه در حال انجام است.

 

شرکت Stefano Borei Architetti به استفاده از گیاهان در معماری هایش مشهور است. در ماه ژوئن این شرکت اعلام کرد تا سال ۲۰۲۰ یک شهر جنگلی در لیوژوی چین خواهد ساخت که برجهای آن توسط ۴۰۰۰۰ درخت و بیش از یک میلیون نهال پوشانده خواهند شد. طراحی این آسمان خراش ها شبیه Two-Tower Complex  خواهد بود که توسط Borei در شهر نانجینگ ساخته شده است. پیمانکاران در حال ساخت برجهای Borei بیشتری در شهرهای لوزان سوئیس و اوتریخت هلند هستند.

 

برج جنگل سفید

جنگل سفید هم مانند این پروژه ها می خواهد شهرهای ما را کمی سبزتر از قبل کند.

پیشنهاد کنکاش :  بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید در سال 2018 به همراه لینک دانلود

 

معماران پروژه برج چوبی گلخانه ای در مقاله ای اینگونه نوشتند: هدف از ساخت این برج این است که استفاده از گیاهان در معماری شهری فقط بخاطر زیبایی نباشد و بتوان بوسیله آنها با پدیده گرمایش زمین مبارزه کرد و همچنین تنوع زیستی را در محیطهای شهری بالاتر برد.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های فناوری , جدیدترین مطالب , علم و فناوری
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin