جدیدترین مطالب

» اجتماعی » به علت شب یلدا، ادارات ساعت شروع کار کارمندان در صبح شنبه را سخت نگیرند
 86 بازدید

به علت شب یلدا، ادارات ساعت شروع کار کارمندان در صبح شنبه را سخت نگیرند

ساعت شروع کار کارمندان در صبح شنبه برگزاری مراسم شب یلدا در آئین های ایرانی همانقدر ارزشمند است که گرامیداشت مراسم های مذهبی در اذهان عمومی جایگاه ویژه ای دارد اما با توجه به اینکه مثلا ساعت کاری بعد از اتمام شب های احیاء با ۲ ساعت تاخیر در سراسر کشور شروع می شود اما […]

به علت شب یلدا، ادارات ساعت شروع کار کارمندان در صبح شنبه را سخت نگیرند

ساعت شروع کار کارمندان در صبح شنبه

برگزاری مراسم شب یلدا در آئین های ایرانی همانقدر ارزشمند است که گرامیداشت مراسم های مذهبی در اذهان عمومی جایگاه ویژه ای دارد اما با توجه به اینکه مثلا ساعت کاری بعد از اتمام شب های احیاء با ۲ ساعت تاخیر در سراسر کشور شروع می شود اما شب یلدا با تمام گستردگیش از این فرصت بی نصیب مانده است.

در این خصوص با معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری تهران گفتگو کرده ایم که در ادامه می خوانید.

احمد اسماعیلی راد، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی برنا گفت: تغییر ساعت و بررسی های سازمانی به دولت مربوط می شود اما به طور معمول ضرورتی در تغییر ساعت کاری وجود ندارد.

وی تصریح کرد: کارمندان می توانند از وقت شخصی و مرخصی ساعت خود استفاده کنند و در مقابل روسای سازمان ها، ارگان ها ادارات نیز با آنها همراهی داشته باشند.

اسماعیلی راد بیان کرد: پیشنهاد می کنم در مناسبت های مذهبی و ملی سازمان ها و ارگان ها ساعت شروع کار شنبه را برای کارمندان سخت نگیرند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
پیشنهاد کنکاش :  وسیله نقلیه ای باور نکردنی که نماینده مجلس با آن تردد می کند

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , ایران , جدیدترین مطالب , فرهنگی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin