جدیدترین مطالب

» اخبار » ادعای جدید اسرائیل: به پایگاه های ایران حمله کردیم
 87 بازدید

ادعای جدید اسرائیل: به پایگاه های ایران حمله کردیم

حمله اسرائیل به پایگاه های ایران   نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی ادعا کردند در این حمله گسترده که پنج شنبه شب و به مدت ۷۵ دقیقه با استفاده از موشک های سطح به سطح انجام شده است، ۱۵ هدف متعلق به ایران، حزب الله و سوریه را در خاک سوریه منهدم کرده اند.   طبق […]

ادعای جدید اسرائیل: به پایگاه های ایران حمله کردیم

حمله اسرائیل به پایگاه های ایران

 

نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی ادعا کردند در این حمله گسترده که پنج شنبه شب و به مدت ۷۵ دقیقه با استفاده از موشک های سطح به سطح انجام شده است، ۱۵ هدف متعلق به ایران، حزب الله و سوریه را در خاک سوریه منهدم کرده اند.

 

طبق ادعای این وبسایت صهیونیستی، این عملیات توسط نیروی هوایی اسرائیل صورت نگرفته است، بلکه با استفاده از دو نوع موشک زمین به زمین موسوم به “لورا” با برد ۴۰۰ کیلومتر و همچنین موشک هدایت شونده بردکوتاه “تموز” انجام گرفته است.

 

بر اساس این گزارش ادعایی، موشک های فوق دست کم ۱۵ سایت را که اکثرا در اختیار سپاه پاسداران و حزب الله بوده اند در مناطق وسیعی از ارتفاعات حرمون در شمال سوریه گرفته تا منطقه ازرع، هدف قرار داده اند.

 

طبق ادعای صهیونیست ها، مناطق دیگری همچون الزبدانی و الکسوه در جنوب دمشق نیز مورد اصابت موشک های اسرائیلی قرار گرفته اند.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
پیشنهاد کنکاش :  نجم الدین شریعتی به پویش مردمی #بنی_آدم_اعضای_یکدیگرند پیوست

برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , اخبار سياسي , ایران , جدیدترین مطالب
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin