جدیدترین مطالب

» بازرگانی » دانلود مقاله جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک
 91 بازدید

دانلود مقاله جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک

جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک   با توجه به درخواست بعضی از کاربران مبنی بر ارائه مقاله های علمی و همچنین نمونه های پایان نامه تصمیم گرفته شد تا این بخش از کنکاش راه اندازی گردد. لذا اگر هر کدام از دوستان نیاز به مقاله ای داشتند از قسمت نظرات همین بخش آن را […]

دانلود مقاله جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک

جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک

 

با توجه به درخواست بعضی از کاربران مبنی بر ارائه مقاله های علمی و همچنین نمونه های پایان نامه تصمیم گرفته شد تا این بخش از کنکاش راه اندازی گردد.

لذا اگر هر کدام از دوستان نیاز به مقاله ای داشتند از قسمت نظرات همین بخش آن را برای ما ارسال کنند تا در سریعترین زمان ممکن آماده و تقدیم شود.

 

چکیده مقاله جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک:

در پژوهش حاضر به بررسی تاثیر متغیرهای نمای سایت، پیمایش سایت، محتوی سایت، قابلیت اعتماد و متغیرهای فنی بر جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک پرداخته شد.

پرسشنامه ای متشکل از ۲۴ سوال به رویت جمعی از استادان رشته مدیریت و صاحبنظران رشته تجارت الکترونیک رسید و روایی آن اثبات شد. برای اثبات پایایی نیز پرسشنامه میان ۳۵ نفر از نمونه آماری منتخب (مشتریان شرکت هایی که در زمینه وب سایت های تجارت الکترونیک فعال هستند) توزیع گردید و مقدار آلفای کرانباخ بدست آمده، حاکی از تائید پایایی تمامی متغیرها و کل پرسشنامه بود. با استفاده از نرم افزار LISREL تاثیر مثبت و معنی دار متغیرها بجز متغیر پیمایش سایت بر جذابیت وب سایت های تجارت الکترونیک تائید شد و با بکارگیری آزمون همبستگی پیرسون نرم افزار SPSS، رابطه میان متغیرهای مختلف بررسی شد که میان متغیرهای قابلیت اعتماد با نمای سایت با (۰.۳۲۹-) و قابلیت اعتماد با محتوی سایت با (۰.۵۴۵-) رابطه معکوس وجود داشت. نتایج سایر روابط موجود میان متغیرها مثبت و معنادار بوده است.

 

برای دانلود مقاله کلیک کنید

 

توجه : در صورتی که به فایل ورد این مقاله نیاز دارید از قسمت نظرات همین بخش با ما در ارتباط باشید

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : بازرگانی , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , مقاله و پایان نامه
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin