جدیدترین مطالب

» اجتماعی » نگاهی به بلک فرایدی یا جمعه سیاه؛ بلک فرایدی چیست؟
 80 بازدید

نگاهی به بلک فرایدی یا جمعه سیاه؛ بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی چیست؟ کنکاش- جمعه ی گذشته بزرگترین روز حراجی در جهان محسوب می‌ گردید. روزی با نام جمعه سیاه که در آن بزرگترین فروشگاه ها و کمپانی ها در دنیا محصولات خود را با تخفیف های بسیار زیاد به مشتریان خود ارائه می‌دهند. از آنجایی که مخاطب این روز قشر متوسط و رو به […]

نگاهی به بلک فرایدی یا جمعه سیاه؛ بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی چیست؟

کنکاش- جمعه ی گذشته بزرگترین روز حراجی در جهان محسوب می‌ گردید. روزی با نام جمعه سیاه که در آن بزرگترین فروشگاه ها و کمپانی ها در دنیا محصولات خود را با تخفیف های بسیار زیاد به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

از آنجایی که مخاطب این روز قشر متوسط و رو به پایین جامعه است، بسیاری از آنها از روز ها و حتی ماه ها قبل کالای مورد نظر خود را انتخاب و در تیررس خود قرار می‌دهند تا در این روز بتوانند آن را شکار کنند. هرچند این روز و این اقدام از امریکا شرع شد اما حالا تقریبا به تمامی کشورهای مختلف جهان سرایت کرده و چند سالی است که در ایران هم برخی از کمپانی های عرضه محصولات به برگزاری آن اقدام میکنند. هرچند نحوه ارائه، نبود زیر ساخت و سرور قوی در فروشگاه های آنلاین و همچنین تخفیف روی اجناسی که مخاطبان کمتر توجهی به آنها دارند از نقاط ضعف سال های گذشته بوده است.

منبع – کالاسودا

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
پیشنهاد کنکاش :  ایرانی ها خود را آماده بزرگ ترین حراج سال می کنند

برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , جدیدترین مطالب
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin