جدیدترین مطالب

» شهداء، ایثارگران و دفاع مقدس » شرم حضور خورشید به خون خفته
 69 بازدید

شرم حضور خورشید به خون خفته

حتی اصغرش هم نوبت داشت تا به گونه ای این نهضت کامل شود تا دهان تمامی یاوه گویان بی صفتی که حسین را از بهر ریاست و خلیفه گری کشتند را به خاک بمالد .

شرم حضور خورشید به خون خفته

بارالها من به شوق لحظه ای دیده شدن پر پرواز خود را گشودم وگرنه در این بادیه غریب که برای آب گلوی بچه ای بی گناه را می برند من به چه کار ایم . من در سوگ خود و نه در سوگ یار اشک می ریزم که سوگ یار لحظه دیدار با حق است و خاندان عشق و من در سوز رسیدن به این دیدار .

دل را بر کف دست می نهم برای رویت عشق . عشقی که از شرم حضور خورشید به خون خفته در ظهر عاشورا دیده خونین می کند تا مرهمی باشد بر دردهای عاشقان . این چه عشقی بود که حسین داشت . چه عشقبازی بود که با رب می نمود . لحظه لحظه چهره گشاده تر و زیباتر . همه عزیزان قربانی رضایت خداوند در قربانگاه کربلا . حتی اصغرش هم نوبت داشت تا به گونه ای این نهضت کامل شود تا دهان تمامی یاوه گویان بی صفتی که حسین را از بهر ریاست و خلیفه گری کشتند را به خاک بمالد . این حسین بری از اینگونه سخنان است . او که امام بود . او که فرزند پیغمبر بود . این بی خردان گردنکش می گفتند پیغمبر که فرزند پسر نداشت که حسین از او باشد . ولیکن مثل همیشه ایات قرآنی بود که نازل شده بود و ادعای پوچ را با تمسخر کذابان اعلام می کرد . وقتی خداوند عیسی را که فرزند مریم است، از فرزندان ابراهیم میشمرد، پس امام حسن و امام حسین که فرزندان دختر رسول خدا هستند، نیز فرزند پیغمبر محسوب می شوند . راستی این همه فضیلت برای کذابان بس نبود و خورشید حق را در بالای نیزه ظلم می خواستند . آیا کم معجزاتی دیده بودند از این خاندان با عظمت که آنان را اینگونه براشفت . راستی چه چیزی باعث میشود زمانی یار و یاور این خاندان باشند و زمانی نیز شمشیر بر روی گلو خفته .

نان حرام

براستی طلیعه ای است از سوی شیطان که می خواهد پر کند نام دوستان خود را در لیست جهنمیان . ایا براستی این نان چه دارد که هم دین را می برد ، هم خاندان را می شوید و هم ممکلتی را نابود می سازد . در بیان این حقیقت باید نگاهی تامل برانگیز بفرستیم بر زندگی علمای عظام اسلام که هر کدام نشانی است از قدرتی که در دل این یک تکه نام نهفته است . این همه فحشا ، این همه منکر این همه لاابالی ها ، تجاوزها ، تعدی ها ، ظلم ها ، بیدادها ، فریاد ها و… نشانه ای هستند از این بلای خانمان سوز .

و اینان بودند که شکمهاشان از نان حرام پرشده بود و دیگر تجلی خدا بر زمین را نمی دیدند و برنمی تافتند کسی را که اینگونه اتش بر خرمن شیطان می زند .

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , ,
دسته بندی : شهداء، ایثارگران و دفاع مقدس , مذهبی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin