جدیدترین مطالب

» تازه های خودرو » اولویت بندی تحویل خودروهای مشتریان توسط شرکت سایپا اعلام شد
 25 بازدید

اولویت بندی تحویل خودروهای مشتریان توسط شرکت سایپا اعلام شد

اولویت تحویل خودرو توسط شرکت سایپا کنکاش – معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با پایش ثبت‌نام‌کنندگان، خودروهای مصرف‌کنندگان واقعی و تک‌ثبت‌نامی را در اولویت تحویل قرار می‌دهد. حسین کاظمی طرقی، با بیان این مطلب گفت: با توجه به ضرورت جلب رضایت مشتریان و اجرای عادلانه برنامه تحویل خودروهای مشتریان، ثبت‌نام‌کنندگانی که […]

اولویت بندی تحویل خودروهای مشتریان توسط شرکت سایپا اعلام شد

اولویت تحویل خودرو توسط شرکت سایپا

کنکاش – معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با پایش ثبت‌نام‌کنندگان، خودروهای مصرف‌کنندگان واقعی و تک‌ثبت‌نامی را در اولویت تحویل قرار می‌دهد.

حسین کاظمی طرقی، با بیان این مطلب گفت: با توجه به ضرورت جلب رضایت مشتریان و اجرای عادلانه برنامه تحویل خودروهای مشتریان، ثبت‌نام‌کنندگانی که منتظر دریافت یک خودرو هستند، در اولویت قرار دارند و تلاش می‌کنیم خودروهای این طیف از افراد، زودتر به‌ دست‌شان برسد.

به گفته وی افرادی که برای نخستین‌بار صاحب خودرو می‌شوند و یا برای نخستین‌بار قصد دارند از محصولات سایپا استفاده کنند، جزو مصرف‌کنندگان واقعی دسته‌بندی شده و خودروهای خود را زودتر از دیگران دریافت خواهند کرد.

کاظمی طرقی ادامه داد: سایپا پیش تر نیز در خصوص اولویت‌بندی تحویل خودروهای مشتریان اطلاع‌رسانی کرده و هدف خود را از اجرای این برنامه، مشتری‌مداری و جلب رضایت مصرف‌کنندگان واقعی اعلام کرده است.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: با توجه به اجرای موفقیت‌آمیز برنامه افزایش تولید و رسیدن به رکورد تولید بیش از ۴۲ هزار دستگاه خودرو در یک ماه، تحویل خودروهای مشتریان با شتاب بیشتری در حال اجرا است و تلاش می‌کنیم در کمترین زمان ممکن، تعهدات خود را پاسخ دهیم.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
پیشنهاد کنکاش :  قیمت جدید پژو 207 اتوماتیک از سوی ایران خودرو اعلام شد- دی 97

برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های خودرو , جدیدترین مطالب , خودرو
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin