جدیدترین مطالب

» برای زندگی بهتر » عادت ارتباطی آقایان که همسرانشان را گارآگاه بار می آورد !
 33 بازدید

عادت ارتباطی آقایان که همسرانشان را گارآگاه بار می آورد !

با مرد اسرار آمیز آشنا شوید. او بسیار دل چسب ، جذاب و خوش بر خورد است، امّا خانم ها، این فقط یک روی سکه است؛ چون مرد اسرار آمیز با مهارت نیاز ها و خواسته هایش را از شما مخفی نگه می دارد. برای همین هیچ وقت نمی دانید که به راستی در درون او چه می گذرد.

عادت ارتباطی آقایان که همسرانشان را گارآگاه بار می آورد !

مردان اسرار آمیز و آثار مخرب آن بر زندگی

 

مردهایی که از خواسته ها و احساسات شات با ما حرف نمی زنند.!! مردان اسرار آمیز

شما می دانید که مرد زندگی تان می خواهد چیزی به شما بگوید، اما نمی توانید کاری بکنید. وقتی از او می پرسید که آیا احتیاج به کمک شما دارد؟ اما می دانید که او حقیقت نمی گوید.

او به خاطر حرف یا کار شما ناراحت است، امّا وقتی از او سؤال می کنید، با لجاجت می گوید که همه چیز روبراه است.

 

با مرد اسرار آمیز آشنا شوید.

او بسیار دل چسب ، جذاب و خوش بر خورد است، امّا خانم ها، این فقط یک روی سکه است؛ چون مرد اسرار آمیز با مهارت نیاز ها و خواسته هایش را از شما مخفی نگه می دارد. برای همین هیچ وقت نمی دانید که به راستی در درون او چه می گذرد.

او همه چیز را مانند یک راز بسته نگه می دارد و حتّی از خودش نیز پنهان می کند. شما هر چقدر هم که تلاش کنید، باز نمی توانید او را به در میان گذاشتن و فاش کردن راز وادار کنید.

 

رمز و راز مردان اسرار آمیز 

مرد اسرار آمیز عاشق راز و رمز است. او همه چیز را چون راز حفظ می کند و ناراحتی خود را مانند یک راز پنهان نگه می دارد. او نیازهایش را مانند راز می داند و شما باید خودتان همه ی رازها را کشف کنید.

البته مردان این چنینی که هیچ وقت از خواسته ها و نیازهای عاطفی و جنسی شان در روابط شان حرف نمی زنند، ناخودآگاه در حال امتحان همسرشان هستند.

او با خود فکر می کند:

اگر این زن واقعاً همانی است که می خواستم، اگر مرا واقعاً دوست دارد؛ باید بفهمد که من چه نیازی دارم، برای همین صندلی تکیه می دهد و منتظر می ماند تا شما لیاقت خود را ثابت کنید.

واضح است که شما در این امتحان شکست می خورید، چون غیبگو نیستید و بعد  هر بار که به این مطلب اشاره کنید که او چیزی از خواسته اش به شما نگفته، او با خود نتیجه گیری می کند که شما آن زن کامل و ایده آلی که باید باشید، نیستید برای همین نمی تواند تمام عشقش را نثار شما کند.

پیشنهاد کنکاش :  30 آموختنی مهم پیرامون زندگی که از آنها بی خبرید

یکی ار مهم ترین مشکل ها در رابطه با مرد اسرار آمیز همین نکته است که او فکر می کند به اندازه ی کافی از نیازها و خواسته هایش حرف زده است.

 

چگونه یک مرد اسرار آمیز همسرش را به یک زن کارآگاه تبدیل می کند؟

وقتی زنی عاشق یک مرد اسرارآمیز باشد، بیشتر وقت ها از اطلاعات لازم بی خبر است : «او واقعاً چه احساسی دارد» این سؤال مدام در سر زنی که شوهرش چیزی از علایق و نیازهایش نمی گوید، می چرخد و او را، به زن کارآگاه تبدیل می کند. زن مفتش مدام در جستجوی پاسخ ها و سر نخ ها و هر نشانه ای است که اطلاعات بیشتری در باره ی این که در سر همسرش چه می گذرد به او بدهد.

 

آنچه که آقایان (مردان اسرار آمیز) می توانند انجام دهند:

۱-با گفتن توقع و خواسته های خود به همسر خود، این فرصت را به او بدهید که باعث خوشحالی شما بشود. وقتی از کار ما لذّت می برید، بگویید:

«واقعاً عاشق این کارهایت هستم» وقتی از دست چیزی ناراحت هستید، توقع نداشته باشید که ما به افکار درونی شما پی ببریم، چون نمی توانیم. چون شما از موضوع درونت چیزی برایم نگفته اید.

۲- وقتی در باره ی نیازها و علایق خود صحبت می کنید، صریح باشید و جزئیات را برای ما ها بگویید«هر چه تو بخوای» و امّا نگویید« برای من فرق نمی کند»  به یاد داشته باشید که زنان به عشق مانند یک وظیفه نگاه می کنند. برای همین هر چه اطلاعات بیشتری در اختیار زن باشد، بهتر می تواند؛ خواسته های شما را بر آورده کند.

۳-وقتی متوجّه شدید که ما به زن کارآگاه تبدیل شده ایم، یک استراحت به ما بدهید و کمک کنید تا از این قالب خارج شویم. می دانید که چه موقع سعی می کنیم به احساس شما پی ببریم، پس کار ما را سخت نکنید.

 

پیشنهاد کنکاش :  طوفان فکری معکوس ابزاری جالب برای زندگی شخصی، مدیریت سازمان و کشورداری

گرد آوری : کنکاش

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : برای زندگی بهتر , تفاهم در زندگی , جدیدترین مطالب , روانشناسی , روانشناسی در زناشویی , زناشویی , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin