جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » فیلم هایی که به صورت وحشتناکی باعث مرگ انسان ها در واقعیت گردیدند !!!
 130 بازدید

فیلم هایی که به صورت وحشتناکی باعث مرگ انسان ها در واقعیت گردیدند !!!

فیلم هایی که بیننده هایشان را کشتند: از آواتار تا کانجیورینگ   چند بار تا بحال برایتان پیش آمده بعد از تماشای یک فیلم هیجان انگیز بگویید: این فیلم تا سر حد مرگ من را ترساند!! برای افراد فیلم باز- خصوصا آنهایی که مقدار خاصی از هیجان و ترس را لازمه هر فیلمی می دانند- […]

فیلم هایی که به صورت وحشتناکی باعث مرگ انسان ها در واقعیت گردیدند !!!

فیلم هایی که بیننده هایشان را کشتند: از آواتار تا کانجیورینگ

 

چند بار تا بحال برایتان پیش آمده بعد از تماشای یک فیلم هیجان انگیز بگویید: این فیلم تا سر حد مرگ من را ترساند!!
برای افراد فیلم باز- خصوصا آنهایی که مقدار خاصی از هیجان و ترس را لازمه هر فیلمی می دانند- این جمله شما عالی ترین تعریف از فیلم محبوبشان به شمار می آید- حتی اگر خودشان موقع تماشای فیلم چنین حسی نداشته باشند.

اما شما خیلی خوش شانس بودید که توانستید سالن سینما را ترک کنید یا بدون هیچ اتفاقی فیلم را تا آخر تمام کنید. چون افرادی بودند که این فیلم های هیجان انگیز تبدیل به آخرین فیلم زندگی شان شد. چنین اتفاقی به ندرت روی می دهد، اما حقیقت دارد.

گاهی اوقات خریدن بلیط سینما و نشستن برای تماشای یک فیلم اخرین کاری بوده که فردی در لحظات آخر زندگی اش انجام داده است. با دانستن این حقیقت حال نگاهی بیندازید به فیلم هایی که در واقعیت باعث مرگ بیننده هایشان شدند.

 

مرگ در اثر هیجان- آواتار (۲۰۰۹)

فیلم سه بعدی آواتار اثر جیمز کامرون تحولی بزرگ در جلوه های ویژه صنعت سینما بود. اگرچه این پیشرفت برای ما جالب توجه بود، اما برای یک مرد ضعیف بیچاره در تایوان بیش از اندازه هیجان انگیز بود. یک مرد ۴۲ ساله اهل تایوان با هویت نامشخص بعد از تماشای فیلم اواتار حالش بد شده و سریع به بخش اورژانس بیمارستان برده می شود. این مرد در اثر سکته هوشیاری اش را از دست داده بود و ۱۱ روز بعد درگذشت.

بعدا مشخص شد که مرد تایوانی سابقه فشار خون داشته و پزشکان دلی مرگ او هیجان بیش از حد در اثر تماشای فیلم عنوان کردند. حالا ما نمی توانیم با اطمینان و صادقانه بگوییم بازخوردهای این فیلم هیجان انگیز مثبت است یا منفی.

فیلم ترسناک,مرگ به خاطر فیلم,فیلم واقعی,فیلم هیجان انگیز,مرگ,فیلم آواتار

فیلم آواتار

 

غش کردن به خاطر شوک- بیگانگان (۱۹۸۶)

بیگانگان حتی جزو فیلم های ترسناک حساب نمی شود، اما برای یک دانش آموز در هند قضیه فرق می کرد. M. Prabhakar بعد از شب زنده داری و تماشای فیلم از بقیه به بهانه خستگی عذرخواهی کرده و برای استراحت به اتاق دیگری می آورد. ناگهان صدای جیغ کشیدن این پسر می آید و دوستانش او را درحالی که غش کرده است پیدا می کنند. کمی بعد این پسر می میرد.

پیشنهاد کنکاش :  محکومیت پانته آ. بهرام | بازیگر سریال دلدادگان !

متاسفانه دوستان این پسر هنگام از هوش رفتن او در اتاق حضور نداشتند؛ درغیر این صورت می توانستند او را احیا کرده و دوباره به زندگی بازگردانند. اما دیگر دیر شده بود این پسر در اثر شوک حاصله از دیدن یک فیلم از دنیا رفت.

فیلم ترسناک,مرگ به خاطر فیلم,فیلم واقعی,فیلم هیجان انگیز,مرگ,فیلم بیگانگان

فیلم بیگانگان

 

کانجیورینگ ۲ (۲۰۱۶)

کانجیورینگ با جمله ابتدایی فیلم «ساخته شده از روی داستان واقعی» هم توجه و نظر مثبت بیننده ها راجلب کرد؛ هم باعث فروش بالا در گیشه شد.
اما کانجیورینگ ۲ محصول ۲۰۱۶ برای یکی از بینندگان در کشور هند زیادی ترسناک بود.

طبق گفته رسانه های هند یکی از تماشاچی ها که هویتش فاش نشد حین تماشای کانجیورینگ ۲ از دنیا رفته است. اما داستان این مرد عجیب است.

طبق گفته شاهدین مردی ۶۵ ساله در حین تماشای این فیلم ترسناک دردی در قفسه سینه اش احساس می کند، او به بیمارستان رسانده می شود، اما در بیمارستان پزشکان مرگ او را اعلام می کنند. با این وجود باز جسدش برای آزمایش های بعدی به بیمارستان دیگری فرستاده می شود. اما هیچ وقت به بیمارستان دیگر نمی رسد.

راننده با جسد ناپدید می شود. سپس تحقیقات برای کشف محل احتمالی جسد و تعیین هویت او آغاز می شود. شاید ما در آینده در قسمت بعدی کانجیورینگ داستان زندگی این مرد را ببینیم.

فیلم ترسناک,مرگ به خاطر فیلم,فیلم واقعی,فیلم هیجان انگیز,مرگ,فیلم کانجیورینگ 2

فیلم کانجیورینگ ۲

 

گرگ و میش: کسوف ۲۰۱۰

مطمئن باشید افراد زیادی هستند که می گویند حاضرند بمیرند اما فیلم گرگ و میش را تماشا نکنند. اما چند نفرشان واقعا این کار را کرده اند؟ یکی از کسانی که ما می شناسیم و داستان غمگینی دارد. تابستان سال ۲۰۱۰ دامین انتونی ۲۳ ساله در ولینگتن، نیوزیلند برای تماشای فیلم گرگو میش به سینما می رود. وقتی فیلم تمام شده و چراغ ها روشن می شود بغل دستی ش او را می بیند که با یک بطری یک لیتری مشروب کف زمین افتاده است.

پیشنهاد کنکاش :  دانلود فیلم آکوامن 2018 با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی

دلیل مرگ این فرد مسمومیت با الکل ذکر شد، اما توضیحاتی هم راجع به فقدان ناراحت کننده و تراژیک فردی جوان داده شد. پدر اسمیت که به اعتیاد پسرش به مشروب واقف بود، به گزارشگران گفته بود که او تلاش کرده فرزندش را به مرکز ترک اعتیاد ببرد، اما هیچ راهی جلوی پایش نبود .

فیلم ترسناک,مرگ به خاطر فیلم,فیلم واقعی,فیلم هیجان انگیز,مرگ,فیلم گرگ و میش

گرگ و میش: کسوف

 

دو اتفاق ناراحت کننده- آخرین وسوسه مسیح

تعداد از بیننده ها از فیلم انتقاد کرده و آنر ا حاوی خشونت های زیاد در هنگام صحنه به صلیب کشیده شدن مسیح می دانند. این منتقدین باور دارند دو نفر هنگام تماشای این فیلم مرده اند.

اولین حادثه در فوریه ۲۰۰۴ اتفاق افتاد، هنگام اکران فیلم در Kansas, پگی اسکات Peggy Scott حین تماشای فیلم صحنه صلیب کشیدن درد کشنده ای احساس می کند. این صحنه احساسی قسمت به صلیب کشیدن فیلم بود. پرستاری که گاهی در صحنه فیلم سازی بود سعی کرد اسکات را احیا کند، اما تلاش ها ناموفق بود و اسکات فوت کرد.

یک ماه بعد همان تقدیر برای Geraldo Soares پیشوای دینی قدیمی برزیلی ۴۳ ساله تکرار شد، او با گروه مذهبی اش یک سالن نمایش را کرایه کرده و مشغول تماشای فیلم شدند. در این مدت همسرش ناگهان متوجه شد که او هوشیاری اش را از دست داده؛ درست مانند پگی اسکات؛ باوجود اینکه تجهیزات پزشکی پیشرفته در سالن نمایش وجود داشت، اما متاسفانه این پیشوای دینی نجات پیدا نکرد.

اگرچه عده ای به خاطر مرگ جرالدو خشونت فیلم را به باد انتقاد گرفتند؛ اما دوست خانوادگی شان با رد ادعاهای آنها عنوان کرد: او کنار همسرش در آرامش به تماشای فیلم مشغول بود.

فیلم ترسناک,مرگ به خاطر فیلم,فیلم واقعی,فیلم هیجان انگیز,مرگ,فیلم گرگ و میش

آخرین وسوسه مسیح

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , سبک زندگی , سینما و تلویزیون , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin