جدیدترین مطالب

» تازه های سخت افزار » کم کم دارد صدای پای پلی استیشن ۵ به گوش می رسد
 92 بازدید

کم کم دارد صدای پای پلی استیشن ۵ به گوش می رسد

صدای پای پلی استیشن ۵ کنکاش ـ به تازگی خبرهای جالبی در مورد شرکت سونی و پلی استیشن ۵ به گوش می رسد که این خبرها حاکی از آن است این شرکت به عرضه نسخه جدید پلی استیشن نزدیک می شود.   جزئیات جدید پلی استیشن ۵ جزئیات جدید در مورد پلی استیشن ۵ و […]

کم کم دارد صدای پای پلی استیشن ۵ به گوش می رسد

صدای پای پلی استیشن ۵

کنکاش ـ به تازگی خبرهای جالبی در مورد شرکت سونی و پلی استیشن ۵ به گوش می رسد که این خبرها حاکی از آن است این شرکت به عرضه نسخه جدید پلی استیشن نزدیک می شود.

 

جزئیات جدید پلی استیشن ۵

جزئیات جدید در مورد پلی استیشن ۵ و سیستم PSVR 2 به گوش می رسد ، احتمالا جانشین به حق پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد. یکی از کاربران معروف Reddit چندی پیش اعلام کرده بود که شرکت سونی در مراسم E3 2019 شرکت نخواهد کرد ، وی همچنین اعلام کرده که یک منبع خبری ناشناس اطلاعات جدیدی در مورد پلی استیشن ۵ و PSVR 2 منتشر کرده است.

جزئیات جدید پلی استیشن  5

 

عدم شرکت سونی در مراسم E3

خیلی از توسعه دهنده ها تمام کیت های لازم برای پلی استیشن ۵ را به روزرسانی کرده اند و این توسعه دهنده ها نام هیولا را برای این کیت ها انتخاب کرده اند. این کیت ها ۸ هسته ای بوده و با قیمت ۵۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. شاید دلیل شرکت نکردن سونی در مراسم آینده E3 همین موضوع بوده باشد. گفته شده که پلی استیشن ۵ با قدرت بیشتر از قبل و با قابلیت واقعیت مجازی بهینه تر به بازار عرضه خواهد شد.

 

بازی های جدید پلی استیشن ۵

شایعات همچنین نشان می دهد که در زمینه واقعیت مجازی این دستگاه دارای دوربینی در داخل خود کنسول خواهد بود که می تواند بهتر از قبل سیستم واقعیت مجازی را اجرایی کند. گفته شده دسته ها و ابزارهای جدید این کنسول هم در راه هستند. برای بازی ها نیز این شرکت اعلام کرده بازی هایی مانند Death Stranding ، The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima را در کنسول پلی استیشن ۵ خواهیم دید. البته گفته شده بازی های پلی استیشن ۴ هم احتمالا به این سیستم اضافه خواهند شد و کاربران می توانند این بازی ها را در سیستم جدید خود نیز استفاده کنند.

پیشنهاد کنکاش :  جالب ترین و بهترین کارهایی که می توانیم در یک روز بارانی انجام دهیم

بازی های جدید پلی استیشن 5

 

بازی جدید Anthem

بازی سبک تیراندازی و چند نفره Anthem توسط کمپانی BioWare طراحی و پیاده سازی شده و قرار است در ماه فوریه ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود. البته گفته شده این زمان احتمالا با تاخیر همراه شود ولی این موضوع هنوز قطعیت ندارد. با تمام این حرف ها ما منتظر رونمایی از این کنسول جدید هستیم و قطعا این دستگاه می تواند نگاه خیلی از کاربران و طرافداران این برند را به خود جلب کند.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید، شما می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های سخت افزار , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin