جدیدترین مطالب

» تازه های سخت افزار » آخرین قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران
 68 بازدید

آخرین قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران

آخرین قیمت گوشی های آیفون کنکاش ـ بررسی قیمت گوشی های آیفون یکی از جالب ترین موضوعات مورد بحث این روزهای کاربران است. با وجود گران شدن گوشی های هوشمند برندهایی مانند سامسونگ و هوآوی، گوشی های آیفون بسیار گران قیمت تر از برندهای دیگر هستند. در روزهایی که قیمت گوشی های آیفون کمی کاهش […]

آخرین قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران

آخرین قیمت گوشی های آیفون

کنکاش ـ بررسی قیمت گوشی های آیفون یکی از جالب ترین موضوعات مورد بحث این روزهای کاربران است. با وجود گران شدن گوشی های هوشمند برندهایی مانند سامسونگ و هوآوی، گوشی های آیفون بسیار گران قیمت تر از برندهای دیگر هستند. در روزهایی که قیمت گوشی های آیفون کمی کاهش پیدا کرده است، قصد داریم به بررسی قیمت گوشی های آیفون در بازار ایران بپردازیم.

 

قیمت گوشی های آیفون؛ پرچمداران جدید با قیمت های نجومی

گران ترین گوشی هوشمند برند آیفون، گوشی هوشمند آیفون ایکس اس مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت محسوب می شود. این گوشی هوشمند با قیمتی نزدیک به ۱۹میلیون تومان در بازار ایران به فروش می رسد. این گوشی هوشمند در روزهای ابتدایی با قیمتی در حدود ۳۰میلیون تومان به فروش می رسید. گوشی موبایل آیفون ایکس اس نسخه ۲۵۶ گیگابایت با قیمتی در حدود ۱۷میلیون تومان و نسخه ۶۴گیگابایتی این محصول نیز با قیمتی در حدود ۱۶میلیون تومان به فروش می رسد.

 قیمت گوشی های آیفون؛ پرچمداران جدید با قیمت های نجومی

 

پرچمداران سال گذشته با قیمتی بالاتر از ۱۰میلیون

در بررسی قیمت گوشی های آیفون، موبایل آیفون ایکس همچنان قیمت بسیار بالایی دارد. این گوشی هوشمند که فروش بسیار خوبی را در بازار ایران تجربه می کرد، با قیمتی در حدود ۶میلیون تومان به فروش می رسید. در حال حاضر گوشی هوشمند آیفون ایکس نسخه ۲۵۶ گیگابایتی با قیمتی در حدود ۱۶میلیون تومان به فروش می رسد. نسخه ارزان قیمت این محصول نیز در حدود ۱۴میلیون تومان فروخته می شود. این گوشی موبایل یکی از پرفروش ترین گوشی های سال گذشته بازار موبایل ایران محسوب می شود.

پیشنهاد کنکاش :  در سال ۲۰۱۸ چه کلمات ، بازیگران ، فیلم ها و فوتبالیست بیشتر در گوگل جستجو شدند؟

 

علاوه بر مدل های یاد شده، گوشی موبایل آیفون ۸ پلاس و آیفون ۸ نیز در بازار موجود هستند که در بررسی قیمت گوشی های آیفون تاثیر گذارند. نسخه پلاس این گوشی هوشمند با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت قیمتی نزدیک به آیفون ایکس نسخه ۶۴ دارد و با قیمتی در حدود ۱۴ میلیون به فروش می رسد و نسخه ۶۴ گیگابایتی این محصول نیز ۱۲میلیون تومان است.

 

قیمت گوشی های آیفون پرچمداران سال گذشته با قیمتی بالاتر از 10میلیون

 

در حال حاضر گوشی موبایل آیفون ۸ ارزان ترین محصول این برند در بازار ایران محسوب می شود و دو نسخه ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی آن در بازار ایران موجود است. نسخه گران تر این محصول قیمتی نزدیک به ۱۳میلیون و نسخه با ظرفیت کمتر ۱۱میلیون تومان فروخته می شود.

 

به طور کلی با گران شدن قیمت گوشی های موبایل فروش گوشی های آیفون بسیار کمتر شده و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند از برندهای ارزان قیمت تر اندرویدی استفاده کنند.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های سخت افزار , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin