جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » چگونه تم جدید و روشن ویندوز ۱۰ را فعال نمائیم؟
 23 بازدید

چگونه تم جدید و روشن ویندوز ۱۰ را فعال نمائیم؟

فعال نمودن تم جدید ویندوز ۱۰ آپدیت مه ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ شامل یک تم جدید روشن و یک پس‌زمینه پیش‌فرض روشن‌تر است. در ادامه به شما نحوه فعال کردن تم روشن و جدید ویندوز ۱۰ را خواهیم آموخت. برای فعال کردن تم روشن به Settings > Personalization > Colors بروید. برای باز کردن سریع بخش […]

چگونه تم جدید و روشن ویندوز ۱۰ را فعال نمائیم؟

فعال نمودن تم جدید ویندوز ۱۰

آپدیت مه ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ شامل یک تم جدید روشن و یک پس‌زمینه پیش‌فرض روشن‌تر است.
در ادامه به شما نحوه فعال کردن تم روشن و جدید ویندوز ۱۰ را خواهیم آموخت.

برای فعال کردن تم روشن به Settings > Personalization > Colors بروید. برای باز کردن سریع بخش Personalization، می‌توانید بر روی صفحه راست‌کلیک کنید و گزینه “Personalize” را انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید از کلیدهای میانبر Windows+I برای باز کردن تنظیمات و سپس رفتن به بخش “Personalization” استفاده کنید.

 

فعال نمودن تم جدید ویندوز 10

 

تم روشن و جدید ویندوز ۱۰در پنجره Colors بر روی منو کشویی “Choose your color” کلیک کنید و سپس گزینه “Light” را انتخاب نمایید.

برای انتخاب این گزینه باید آپدیت مه ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ (همان نسخه ۱۹۰۳ ویندوز ۱۰) را نصب کرده باشید. اگر از نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنید، قادر به مشاهده این گزینه نخواهید بود.

تم روشن و جدید ویندوز 10

برای حالت پیش‌فرض پیشین ویندوز ۱۰ با تسکبار تیره و اپ‌های روشن، “Custom” را انتخاب کنید‌. حالت پیش‌فرض ویندوز را بر روی “Dark” و حالت پیش‌فرض اپ‌ها را بر روی “Light” بگذارید.
شما همچنین می‌توانید از لیست رنگ‌ها “Dark” را برای یک دسکتاپ تیره به‌همراه پنجره‌های فایل‌اکسپلورر تیره، انتخاب نمایید.

شما همچنین در این پنجره می‌توانید انتخاب کنید که آیا پنجره‌های شما نوارعنوان رنگی داشته باشند و یا خیر.

 

تم روشن و جدید ویندوز 10

اگر شما پیش‌تر از پس‌زمینه پیش‌فرض ویندوز ۱۰ استفاده می‌کردید، حال شاهد یک پس‌زمینه جدید درخشان خواهید بود. اما اگر برای پس‌زمینه از یک تصویر شخصی استفاده می‌کنید، تغییری مشاهده نخواهید کرد.

برای استفاده از پس‌زمینه جدید درخشان ویندوز ۱۰ به Settings > Personalization > Background بروید و آن را از زیر بخش “Choose Your Picture” انتخاب کنید.

پیشنهاد کنکاش :  آیا گوشی های هوشمند جدید موجب شگفتی بازار جهانی می شوند؟

 

تم روشن و جدید ویندوز 10

 

اگر بنابر هر دلیلی قادر به دیدن این پس‌زمینه نبودید، دکمه “Browse” را بزنید و به C:\Windows\Web\4K\Wallpaper\Windows بروید. سپس بر روی فایل img0 که با رزولوشن صفحه شما هم‌خوانی داشته باشد، دو مرتبه کلیک نمایید.

 

تم روشن و جدید ویندوز 10
این تم جدید و روشن بر روی بخش‌هایی از ویندوز مانند تسکبار، منو استارت، پاپ‌آپ‌های اعلانات و منو متون اثر می‌گذارد. توجه داشته باشید که این تغییرات بر روی اپ‌های طرف سوم اعمال نخواهند شد.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , سیستم های عامل , علم و فناوری , ویندوز 10
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin