جدیدترین مطالب

» تازه های نرم افزار » چگونه می توانیم در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟
 85 بازدید

چگونه می توانیم در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

اسکرین شات گرفتن در آیفون کنکاش- امروز در این مقاله قصد داریم تا بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم که قطعا می تواند برای شما دوستان کاربردی و جذاب باشد. روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone شاید آسان ترین روش برای این کار گرفتن دکمه Home […]

چگونه می توانیم در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم؟

اسکرین شات گرفتن در آیفون

کنکاش- امروز در این مقاله قصد داریم تا بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه در گوشی های iPhone اسکرین شات بگیریم که قطعا می تواند برای شما دوستان کاربردی و جذاب باشد.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone

شاید آسان ترین روش برای این کار گرفتن دکمه Home و قفل صفحه است که می تواند به صورت متوالی برای شما اسکرین شات ثبت کند. مگر اینکه گوشی شما iPhone X یا مدلی بالاتر باشد که می توانید به راحتی و با استفاده از کلید قفل صفحه و بالا رفتن صدا این کار را انجام دهید. برای این که با روش های جالب تر و تخصصی تر آشنا شوید ، امروز این مقاله را برای شما آماده کردیم. اپل شیوه اسکرین شات گیری را خیلی آسان تر از هر زمانی کرده است. شما زمانی که اسکرین شات از صفحه خود می گیرید این عکس به صورت PNG در گوشی شما ذخیره می شود. شما می توانید این اسکرین شات را در هر جایی استفاده کنید.

اسکرین شات از طریق دکمه های روی گوشی های iPhone

قدم اول

دکمه های مهم را شناسایی کنید. شما باید همیشه دکمه Home و قفل صفحه نمایش را به یاد داشته باشید. دکمه Home که همیشه در پایین صفحه نمایش قرار دارد و دکمه قفل صفحه نمایش هم در کناره های گوشی های iPhone دیده می شود. فقط باید این موضوع را اشاره کنیم که در گوشی های iPhone X دکمه Home دیگر دیده نمی شود. شما در گوشی های iPhone X یا مدل های بالاتر باید از دکمه های ترکیبی قفل صفحه و بالا بردن صدا استفاده کنید تا بتوانید از صفحه نمایش خود اسکرین شات بگیرید.

پیشنهاد کنکاش :  برج چوبی گلخانه ای با نام جنگل سفید و نمایی منحصربه‌فرد در پاریس رونمایی خواهد شد!

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone قدم اول

قدم دوم

زمانی که شما دکمه Home و قفل صفحه نمایش را به صورت هم زمان استفاده می کنید ، اسکرین شاتی در گوشی شما ثبت می شود. در این لحظه در صفحه نمایش شما یک فلش سفید را شاهد خواهید بود و بعد اسکرین شات شما در ثبت می شود.

اگر شما این دو کلید را به صورت هم زمان استفاده نکنید تنها صفحه نمایش شما قفل می شود و اگر یک دکمه را دیرتر از دیگری استفاده کنید دستیار صوتی سیری فعال می شود. پس باید زمان را رعایت کنید.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone قدم دوم قدم سوم

قدم سوم

زمانی که شما اسکرین شات موردنظر را ثبت کردید ، می توانید آن را در بخش اعلان های خود مشاهده کنید و حتی این امکان برای شما وجود دارد که این تصویر را ویرایش یا حتی اگر از آن راضی نبودید ، حذف کنید.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone قدم سوم

قدم چهارم

زمانی که شما از درست بودن اسکرین شات موردنظر مطمئن شدید ، می توانید آن را برای دوستان خود در هر فضایی ارسال کنید. تنها کافی است که روی عکس کلیک کرده و بعد گزینه ارسال را انتخاب کنید. یکی از خوبی های اسکرین شات در گوشی های iPhone این است که کاربران می توانند از آن در هر فضایی استفاده کنند و دلیل آن هم پسوند این فایل ها است.

روش گرفتن اسکرین شات در گوشی های iPhone قدم چهارم

امیدواریم که از مطالعه این مقاله لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را در مورد این ترفند با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های نرم افزار , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin