جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » #حب_الحُسین_یجمعنا هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی +تصاویر
 129 بازدید

#حب_الحُسین_یجمعنا هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی +تصاویر

#حب_الحُسین_یجمعنا   گزارش تخریبی چند  رسانه‌‌ی خبری داخلی با موضوع گردشگران و زائران عراقی که به ایران می‌آیند، واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت. کاربران ایرانی برای دلجویی از کاربران عراقی که این شایعات به گوششان رسیده بود هشتگ #کلنا_امه_واحده را به اشتراک گذاشتند و از وحدت میان دو ملت نوشتند. کاربران فضای […]

#حب_الحُسین_یجمعنا هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی +تصاویر

#حب_الحُسین_یجمعنا

 

گزارش تخریبی چند  رسانه‌‌ی خبری داخلی با موضوع گردشگران و زائران عراقی که به ایران می‌آیند، واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

کاربران ایرانی برای دلجویی از کاربران عراقی که این شایعات به گوششان رسیده بود هشتگ #کلنا_امه_واحده را به اشتراک گذاشتند و از وحدت میان دو ملت نوشتند.

کاربران فضای مجازی با این هشتگ از اتحاد میان دو ملت و میزبانی عراقی‌ها در جریان مراسم اربعین نوشتند.

آنان راهپیمایی اربعین را فرصتی برای دلجویی خواندند. البته کاربران امسال به خوبی از امکان بالقوه فضای مجازی استفاده کردند.

آنان با هشتگ #حب_الحُسین_یجمعنا تصاویری از دوستی میان دو ملت در طول این مراسم را به اشتراک گذاشتند تا ثابت کنند شایعه‌پراکنان در رسیدن به اهدافشان ناکام خواهند بود.

در ادامه نمونه‌ای از پست‌های کاربران فضای مجازی حاضر در مسیر راهپیمایی اربعین که  را با شعار #حب_الحُسین_یجمعنا  از وحدت میان ایرانیان و عراقیان زیر پرچم امام حسین(ع) نوشتند را می‌توانید ببینید.

 

#حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا #حب_الحُسین_یجمعنا

 

گردآوری : کنکاش

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , مذهبی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin