جدیدترین مطالب

» آرایش صورت » ۱۰ ترفند برای درشت‌ نشان دادن چشم‌ ها
 151 بازدید

۱۰ ترفند برای درشت‌ نشان دادن چشم‌ ها

چشم، دریچه ای به روح است و بیشتر زیبایی و جاذبه انسان ها در چشمان آنها جمع شده است. با نگاه می توان به اعماق فکر یک انسان نفوذ کرد. هر چه چشم ها زیباتر، جذابیت بیشتر. هر چه چشم درشت تر، چهره، زیباتر.

۱۰ ترفند برای درشت‌ نشان دادن چشم‌ ها

درشت‌ نشان دادن چشم‌ ها

 

آرایش صحیح چشم ها برای ترکیب بندی صورت بسیار مهم می باشد، زیرا می توان به وسیله آن انواع حالات را به چشم داد و بنابراین باید دقت کردن که این عمل درت انجام شود.

در مقاله ای که در این بخش توسط کنکاش گردآوری شده شما می توانید روشهای صحیح آرایش چشم را برای شما آماده نمودیم.

 

بالا کشیدن چروک چشم ها

آرایش چشم

درشت کردن چشم با آرایش

 

چروک های اطراف چشم، عمق و فرم چشم را نشان می دهند. منظور از چروک، خطوطی است که در اطراف چشم ها قرار دارند. برای اینکه چشم ها را بزرگ تر نشان دهید، با سایه و مداد، آنها را بالا بکشید. یک خط ساده در ادامه چشم و مژه ها به بیرون بکشید. با فرچه، سایه را به بیرون و سپس در امتدا گردی پشت پلک، به داخل بکشید و محو کنید. ترجیحا این امتداد خط از چشم بیرون نزند تا حالت طبیعی تری داشته باشد و فقط باعث بزرگ دیده شدن چشم بشود.

 

استفاده از رنگ آبی 

آرایش چشم

به جای مداد سیاه، از مداد، ریمل و سایه آبی استفاده کنید. آبی باعث می شود تا سفیدی چشم شما بیشتر و براق تر دیده شود. سایه آبی را نیز در قسمت داخلی چشم، کم‌رنگ تر و در قسمت بیرونی، پررنگ تر بکشید. همین کار ساده توهم بزرگ تر بودن ایجاد می کند.

 

به سمت بالا ریمل بزنید 

آرایش چشم

برای اینکه چشم ها درشت تر شوند، چند ریمل مختلف روی مژه ها بزنید و مژه ها را به طور کامل به سمت بالا ریمل بزنید. اول از ریمل بلندکننده و سپس از انواع حجم دهنده و پرپشت کننده استفاده کنید. مرکز مژه ها را به سمت بالا برس بکشید تا چشم ها گرد و بزرگ دیده شوند.

پیشنهاد کنکاش :  آرایش چشم وقتی که لنز داریم چگونه است؟

 

مژه مصنوعی 

آرایش چشم

اگر دوست دارید چشمانتان بیشتر حالت عروسکی و فانتزی داشته باشد، از مژه های مصنوعی استفاده کنید.  البته قسمت درونی چشم باید مژه هایش کوتاه تر باشد. در انتها نیز مژه ها باید بلندتر باشند. این ترتیب موجب بزرگ تر دیده شدن چشم ها می شود.

 

استفاده از مداد طلایی 

آرایش چشم

برای اینکه چشم درشت تر دیده شود، می توانید پشت خط چشم، یک خط نیز مداد طلایی یا صدفی بکشید. این رنگ، بازتاب خوبی دارد و باعث می شود تا چشم ها بازتر و زیباتر دیده شوند.

 

سایه دودی 

آرایش چشم

سایه دودی را در پشت پلک و زیر چشم استفاده کنید. این باعث می شود تا چشم درشت تر دیده شود. سایه دودی در زیر چشم موجب می شود تا سفیدی چشم بیشتر دیده شود و نتیجه آن بزرگ تر دیده شدن چشم است. از رنگ هایی که بیشتربه رنگ پوست شما شباهت دارد، استفاده کنید. رنگ نزدیک رنگ پوست باعث زیباتر دیده شدن آرایش می شود و توی ذوق نمی زند.

 

خط چشم 

آرایش چشم

بعد از استفاده از ریمل، خط چشم های مایع گزینه های بسیار خوبی هستند. یک خط باریک پشت پلک بکشید تا باعث بزرگ دیده شدن چشم شود. البته خط چشم را فقط در همان قسمت داخلی چشم بکشید و بیرون نروید تا موجب درشتی شود.

 

حفظ سادگی 

آرایش چشم

سایه سفید و ریمل با برق لب ساده ترین آرایش است و باعث زیبایی صورت نیز می شود.

 

رنگ ابروها 

آرایش چشم

پس از چشم، باید سراغ ابرو بروید. ابروها را گرد و کمانی بکشید. با ریمل ابرو، ابروها را کمی پررنگ تر کنید تا زیبایی ابرو موجب دیده شدن چشم ها نیز بشود.

پیشنهاد کنکاش :  آرایش چشم وقتی که لنز داریم چگونه است؟

 

آرایش محو 

آرایش چشم

با خط چشم های قهوه ای، زیر پلک را بکشید. این کار باعث می شود تا عمق چشم دیده شود. سپس روی آن ریمل بزنید.

منبع : جام جم

 

گردآوری : کنکاش

 

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : آرایش صورت , آرایش و زیبایی , جدیدترین مطالب , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin