جدیدترین مطالب

» آرایش صورت » دوام اثر پرکننده های صورت به چه میزان می باشد ؟
 123 بازدید

دوام اثر پرکننده های صورت به چه میزان می باشد ؟

امروزه تب زیبایی در میان خانم ها و حتی آقایان، بسیار زیاد شده است و بسیاری برای اینکه آثار مسنی خود را از بین ببرند، به شیوه هایی مثل تزریق انواع پرکننده ها مانند چربی یا ژل روی می آورند.

دوام اثر پرکننده های صورت به چه میزان می باشد ؟

دوام اثر پرکننده های صورت

 

امروزه تب زیبایی در میان خانم ها و حتی آقایان، بسیار زیاد شده است و بسیاری برای اینکه آثار مسنی خود را از بین ببرند، به شیوه هایی مثل تزریق انواع پرکننده های صورت مانند چربی یا ژل روی می آورند.

بسیاری از ما اطلاع نداریم که ماندگاری اثر یا میزان پایداری این پرکننده ها چقدر است و آیا این پایداری اثر، به هزینه ای که بابت زیباتر و جوان تر شدنمان می پردازیم، می ارزد یا نه؟

 

برای اینکه از مدت زمان پایداری اثر پرکننده های صورت مختلف مطمئن بشوید، باید از پزشک خود بپرسید که چه نوع ماده ای برای شما تزریق می کند.

بهتر است بدانید که میزان پایداری اثر ژل و چربی، تفاوت چندانی باهم ندارد اما چند نکته در این مورد، مطرح است چه نکته هایی؟

«برخی از انواع ژل ها، مانند ژل های تهیه شده از املاح کلسیم، پایداری اثر نسبتا بیشتری دارند و افرادی که آنها را تزریق کرده اند، می توانند تا حدود ۲ سال از ماندگاری اثر این ژل ها لذت ببرند.

این در حالی است که ژل های برپایه هیالورونیک اسید، پایداری اثر کمتر و حدود ۶ ماه دارندبه همین دلیل هم معمولا تفاوت قیمت در تزریق ژل های مختلف، مطرح می شود. ا

ین عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد که مدت زمان پایداری اثر تزریق چربی هم از حدود ۶ ماه تا ۲ سال است.

وی افزود:

«ماندگاری اثر پرکننده ها صورت به محل تزریق هم بستگی دارد. یعنی اثر ژل و چربی در قسمت هایی ماند خط لبخند که به خاطر صحبت، گریه، خنده و غذا خوردن، متحرک است، زودتر فروکش می کند و این اثر در قسمت هایی مانند گونه ها که هم تزریق وسیع تری انجام می شود و هم حرکت کمتری دارد، کمی طولانی تر است».

 

پیشنهاد کنکاش :  يك دستور فوق العاده خانگي براي تهيه لايه بردار پوست

گردآوری : کنکاش

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : آرایش صورت , آرایش و زیبایی , جدیدترین مطالب , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin