جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » آموزش کپی کردن و رونوشت گرفتن از فهرست ها و منوها در وردپرس
 92 بازدید

آموزش کپی کردن و رونوشت گرفتن از فهرست ها و منوها در وردپرس

هنگامی که شما تلاش برای ایجاد قالب جدید دارید و منوی قالب قبلی شما کاملا پیکر بندی شده،شما دو گزینه دارید.تغییر منوی اصلی یا ایجاد منوی تکراری و ایجاد تغییرات. منوی های تکراری زمانی مفید هستند ک شما بخواهید از تگ های شرطی برای نشان دادن منوهای مختلف به کاربران مختلف استفاده کنید.

آموزش کپی کردن و رونوشت گرفتن از فهرست ها و منوها در وردپرس

کپی کردن فهرست و منو در وردپرس

 

رونوشت و کپی کردن فهرست ها در وردپرس

وردپرس به همراه یک سیستم ساختاری برای اضافه کردن منوها در سایت شما به همراه دارد.حتی اگر بسیار کارآمد باشد به شما اجازه ی ایجاد منوی تکراری را نمیدهد. اگر بخواهید به سرعت یک منوی مشابه ایجاد کنید باید آنرا بصورت دستی وارد کنید.در این مقاله ما به شما نحوه ی ایجاد منوی تکراری تنها با یک را کلیک را نشان میدهیم.

 

علت نیاز به منوی تکراری

هنگامی که شما تلاش برای ایجاد قالب جدید دارید و منوی قالب قبلی شما کاملا پیکر بندی شده،شما دو گزینه دارید.تغییر منوی اصلی یا ایجاد منوی تکراری و ایجاد تغییرات. منوی های تکراری زمانی مفید هستند ک شما بخواهید از تگ های شرطی برای نشان دادن منوهای مختلف به کاربران مختلف استفاده کنید. برای مثال نمایش منوهای مختلف برای ورود کاربران در وردپرس!

 

اضافه کردن منوی تکراری در وردپرس

 

منوی وردپرس

 

اولین چیزی که شما نیاز دارید نصب و راه اندازی افزونه Duplicate Menu هست.پس از فعال سازی به نمایش > duplicate menu برای ساخت سریع منوی تکراری بروید. نیاز است منویی که میخواهید کپی کنید را انتخاب کنید سپس برای منوی جدید نام انتخاب کرده بر روی دکمه ی duplicate menu کلیک کنید.

هم اکنون میتوانید نمایش > فهرست ها را بازدید کنید و میتوانید منوی تکراری را از منوی پایین انتخاب کنید.

راستی! برای دریافت مطالب سایت کنکاش در کانال گپ ما هم عضو شوید!

 

گردآوری : کنکاش


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , علم و فناوری , مدیریت های محتوی , وردپرس
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin