جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » چگونه خانه های بار رنگ سفید را با دکوراسیون مناسب جذاب تر کنیم؟
 76 بازدید

چگونه خانه های بار رنگ سفید را با دکوراسیون مناسب جذاب تر کنیم؟

افراد زیادی عاشق دکوراسیون سفید رنگ هستند و این رنگ را به انتخاب رنگهای دیگر ترجیح می دهند. اما اگر رنگ سفید با رنگ های دیگری در دکوراسیون همراه نشود خانه بی روح و سرد می شود. اتاق پذیرایی سفید علاوه بر روشنایی، شادابی و جذابیت، قابلیت ایجاد هارمونی مناسب با انواع رنگ های سرد، گرم و خنثی را دارد که امتیاز ویژه ای به حساب می آید.

چگونه خانه های بار رنگ سفید را با دکوراسیون مناسب جذاب تر کنیم؟

نحوه چیدمان در دکوراسیون سفید

 

افراد زیادی عاشق دکوراسیون سفید رنگ هستند و این رنگ را به انتخاب رنگهای دیگر ترجیح می دهند. اما اگر رنگ سفید با رنگ های دیگری در دکوراسیون همراه نشود خانه بی روح و سرد می شود.

اتاق پذیرایی سفید علاوه بر روشنایی، شادابی و جذابیت، قابلیت ایجاد هارمونی مناسب با انواع رنگ های سرد، گرم و خنثی را دارد که امتیاز ویژه ای به حساب می آید.

استفاده از رنگ سفید برای همه فضاها مناسب است و می توان گفت انتخاب بسیار مناسبی برای رنگ دیوارهاست.

همچنین رنگ سفید معجزه خانه ها و فضاهای داخلی کوچک است. چون با درخشش خود می تواند خانه کوچک شما را بزر گتر جلوه دهد.

 

دکوراسیون خانهدر خانه هایی که رنگ دیوارهای آن سفید می باشد، چیدمان اهمیت بیشتری پیدا می کند

 

جزئیات رنگی

ساده ترین کاری که می توانید برای جالب تر شدن دکوراسیون سفید رنگ انجام بدهید این است که جزئیات رنگی را وارد دکوراسیون منزلتان کنید جزئیاتی مانند کوسن، تابلو، دکور یهای رنگی و…

پرنده رنگی در اتاق سفیداستفاده از پرده های رنگی در اتاق سفید

 

رنگ کردن یکی از دیوارهای منزل کمک بزرگی در جان بخشیدن به دکوراسیون سفید می کند، با کمترین هزینه می توانید دکوراسیون سفید منزلتان را از سردی نجات دهید و یک دکوراسیون جذاب تر بسازید.

می توانید از پرده های رنگی به جای پرده های سفید استفاده کنید و رنگ پرده را با فرش ست کنید مثلاً اگر رنگ فر شتان سرمه ای است از پرده یاسی یا آبی استفاده کنید.

 

استفاده از انواع رنگ

اتاق پذیرایی سفید رنگ خود را با مبل های سیاه به محیطی سیاه و سفید و جذاب تبدیل کنید و یا با استفاده از رنگ سبز و آبی دکوراسیون اتاق پذیرایی سفید خود را جذاب و پرهیجان نمایید. رنگ های بنفش و قرمز نیز در کنار رنگ سفید می توانند محیطی پر انرژی به شما هدیه دهند.

استفاده از رنگ بنفش در اتاق سفیدرنگ بنفش فضای اتاق هایی با رنگ سفید را دلپذیر تر می کند

 

استفاده از کفپوش تیره در دکوراسیون سفید می تواند اتاق را بزرگتر جلوه دهد ضمن اینکه رنگ سفید به نورپردازی اتاق پذیرایی شما نیز کمک می کند.

 

از معجزه گیاهان سبز غافل نشوید

برای همه حس طبیعت و حضور آن در زندگی بسیار پر اهمیت است، اما در زندگی های آپارتمانی امروزی داشتن یک فضای سبز به دلیل کمبود فضا بسیار کم رنگ شده است، بالکن ها فضای چندانی برای گل و گیاه ندارند.

 

استفاده از گیاه در اتاق سفید

با استفاده از گیاه هان به منزلتان روح ببخشید

 

گل ها و گیاهان را فراموش نکنید زیرا آنها موجب روح بخشیدن به منزلتان می شوند. بر گهای سبز گیاهان در مقابل دیوارهای سفید بسیار به چشم می آید و هارمونی زیبایی ایجاد م یکند. می توانید یکی از دیوارهای سفید را با انواع گیاهان سبز بیارایید.

 

منبع : ایران

گردآوری : کنکاش

توجه : کپی مطالب بدون ذکر منبع ممنوع می باشد

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , دكوراسيون و چيدمان , سبک زندگی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin