جدیدترین مطالب

» آثار هنری » گالری برترین عکسهای مفهومی از نگاه کاربران – مجموعه اول
 868 بازدید

گالری برترین عکسهای مفهومی از نگاه کاربران – مجموعه اول

تصاویر و نقاشی های مفهومی   شاید بارها در اطرافمون به موضوعاتی برخوردیم که از کنارش رد شدیم و بعد یخورده بهش فکر کردیم و تمام. البته این موضوع به این مفهوم نیست که برامون اهمیت نداشته باشه، داره ولی شاید اینقدر دغدغه های ذهنی داشته باشیم که ذهنمون سریع درگیر مسائل دیگه میشه. حالا […]

گالری برترین عکسهای مفهومی از نگاه کاربران – مجموعه اول

تصاویر و نقاشی های مفهومی

 

شاید بارها در اطرافمون به موضوعاتی برخوردیم که از کنارش رد شدیم و بعد یخورده بهش فکر کردیم و تمام.

البته این موضوع به این مفهوم نیست که برامون اهمیت نداشته باشه، داره ولی شاید اینقدر دغدغه های ذهنی داشته باشیم که ذهنمون سریع درگیر مسائل دیگه میشه.

حالا وقتی یک هنرمند با مسائل و مشکلات روبرو میشه سعی میکنه طوری اون رو به نمایش بگذاره تا همه یک صدا و هم فکر بشیم و بگیم اره درسته این همون چیزی بود که من فکر می کردم.

عکسها و نقاشی های مفهومی از این دسته اند که یک هنرمند با ذهن خلاق با ترکیب مشکلات و رنگ و مداد اونها رو به بهترین و زیباترین وجه ممکن به نمایش می گذاره.

در بخش گالری عکسهای مفهومی کنکاش سعی شده تا برترین عکسهای مفهومی رو در اختیار شما خوبان قرار بدیم تا بیشتر با دغدغه های فکری هنرمندان آشنا بشید.

البته مطمئن هستم شما هم زمانی که عکسهای زیر رو مشاهده می کنید مثل من می گید اه اینها که دغدغه ذهنی من هم بود که همین توان بالای هنرمند در رسوندن مفاهیم با نقاشی می باشد.

با کنکاش همراه باشید :

 

 

تصاویر مفهومی

 

گردآوری : کنکاش

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : آثار هنری , جدیدترین مطالب , فرهنگ و هنر
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin