جدیدترین مطالب

» تازه های نرم افزار » مرورگر گوگل کروم جدید جلوی خالی شدن جیب کاربران اینترنت را می گیرد
 96 بازدید

مرورگر گوگل کروم جدید جلوی خالی شدن جیب کاربران اینترنت را می گیرد

گوگل نسخه ۷۱ مرورگر اینترنتی کروم را طراحی کرده که در زمان بازدید کاربران از برخی وب سایت ها که به دنبال خالی کردن جیب افراد هستند، به آنها هشدار می دهد.

مرورگر گوگل کروم جدید جلوی خالی شدن جیب کاربران اینترنت را می گیرد

ویژگی مرورگر گوگل کروم جدید

به گزارش کنکاش به نقل از نکست وب، برخی وب سایت های اینترنتی، بی سروصدا از حساب های کاربران مبالغی را بابت حق عضویت، اشتراک و غیره کم می کنند. معمولا این کار از طریق فریب دادن کاربران برای درج شماره های تلفن همراه به منظور دسترسی به محتوای مختلف صورت می گیرد.

 

اما این کار موجب می شود تا مدیران وب سایت های مذکور بتوانند هزینه هایی را از طریق شرکت های مخابراتی به کاربران تحمیل کنند و لذا در قبض های صادر شده تلفن همراه مبالغی اضافی درج خواهد شد.

 

نسخه ۷۱ مرورگر کروم که به زودی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد، اطلاعات مربوط به هزینه اشتراک چنین وب سایت هایی را به کاربران نشان می دهد. این امر شامل نمایش دقیق اطلاعات صورت حساب این سایت هاست.

 

همچنین طراحی این مرورگر به گونه ای است که اگر کاربر بخواهد بابت استفاده از خدمات یادشده هزینه ای پرداخت کند اطلاعات مربوط به آن به دقت و با جزئیات نمایش داده شوند. به بیان دیگر هزینه های خدمات مذکور به تفکیک کاربری روزانه، ماهانه و هفتگی در دسترس قرار می گیرد.

 

این مرورگر که در ماه دسامبر عرضه می شود تمامی تبلیغات موجود در صفحات اینترنتی که آگهی های زیادی را در قالب پنجره های مجزا نمایش می دهند نیز مسدود می کند.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
پیشنهاد کنکاش :  چگونه می توان از اکانت اینستاگرام مقابل هک شدن محافظت نمود؟

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : تازه های نرم افزار , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin