جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید در سال ۲۰۱۸ به همراه لینک دانلود
 77 بازدید

بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید در سال ۲۰۱۸ به همراه لینک دانلود

بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید   کنکاش ـ امروز در این مقاله قصد داریم تا بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۸ را به شما عزیزان معرفی کنیم که می تواند در نوع خود بی نظیر باشد.   بهترین برنامه های اندروید خب خانم ها و آقایان امروز قصد داریم تا بهترین برنامه های […]

بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید در سال ۲۰۱۸ به همراه لینک دانلود

بهترین برنامه های سیستم عامل اندروید

 

کنکاش ـ امروز در این مقاله قصد داریم تا بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۸ را به شما عزیزان معرفی کنیم که می تواند در نوع خود بی نظیر باشد.

 

بهترین برنامه های اندروید

خب خانم ها و آقایان امروز قصد داریم تا بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم. برنامه های بسیاری در سیستم عامل اندروید وجود دارد. اگرچه میزان اهمیت و کاربردی بودن این برنامه ها به نحوه استفاده کاربران از آن باز می گردد و اگر بازخورد خوبی داشته باشند به بهترین برنامه بین کاربران تبدیل می شوند. این برنامه ها در تمام گوشی های کاربران وجود دارد که می تواند نظر شما را نیز به خود جلب کند و آن ها را از گوگل پلی دانلود کنید.

 

۱- برنامه Weather

 

این برنامه یکی از برنامه های کاربردی در بین کاربران محسوب می شود ، زیرا این برنامه می تواند وضعیت آب و هوایی موجود در تمام نقاط جهان را به شما نمایش دهد. افزونه و ویژگی های مختلف این برنامه می تواند برای تمام کاربران کاربردی و جذاب است. مینیمال بودن این برنامه از دیگر ویژگی های این برنامه جذاب است.

دانلود برنامه

 

۲- برنامه Google Drive Suite

بهترین برنامه های اندروید در سال 2018 برنامه Google Drive Suite

 

برنامه گوگل درایو یکی از برنامه های مناسب برای درایو مجازی است که به کاربران جدید خود حدود ۱۵ گیگابایت فضای مجانی ارائه می کند. شما می توانید حتی فضای بیشتری هم خریداری کنید و اطلاعات خود را در این فضای ابری ذخیره کنید.

دانلود برنامه

 

پیشنهاد کنکاش :  ماهواره دوستی آماده پرتاب شد/ماهواره‌ها در حال سازگاری با پرتابگر

۳- برنامه Google Maps

بهترین برنامه های اندروید در سال 2018 برنامه Google Maps

یکی از برنامه های کاربردی و بی نظیر در دنیای برنامه های اندروید برنامه Google Maps است. ویژگی های کاربردی و بی نظیر این برنامه توانسته نگاه خیلی از کاربران به خود جلب کند. این برنامه خیلی شبیه به برنامه Waze است.

دانلود برنامه

 

۴- برنامه Google Assistant ، Google Search ، Google Now

بهترین برنامه های اندروید در سال 2018 برنامه Google Assistant ، Google Search ، Google Now

 

این برنامه های کاربردی در هر یک از تلفن های همراه یافت می شود و می تواند برای هر یک از کاربران اندرویدی جذاب باشد. گوگل با ارائه این برنامه های متنوع سعی کرده تا هرچه بیشتر کاربری کاربران خود را راحت تر سازد.

دانلود برنامه

 

۵- برنامه Walli

بهترین برنامه های اندروید در سال 2018 برنامه Walli

 

یکی از برنامه های فوق العاده در سیستم عامل اندروید برنامه Walli است. شما در این برنامه پس زمینه و والپیپرهای زیادی را پیدا می کنید که می تواند نظر هر فردی را به خود جلب کند. دسته بندی پس زمینه ها در این برنامه به قدری عالی است که کاربر دچار گمراهی در پیدا کردن پس زمینه مورد علاقه خود نمی شود.

دانلود برنامه

 

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما می توانید نظرات خود را در مورد این برنامه ها با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , دانلود نرم افزار , علم و فناوری
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin