جدیدترین مطالب

» اخبار » آذری جهرمی فرآیند تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت را مطرح کرد
 76 بازدید

آذری جهرمی فرآیند تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت را مطرح کرد

وزیر ارتباطات با بیان اینکه دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه کارت سوخت برای مردم شده است، گفت: تنها با سه کلیک می توانید کارت بانکی را به کارت سوخت متصل کنید.

آذری جهرمی فرآیند تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت را مطرح کرد

تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

به گزارش کنکاش، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در پرداخت هزینه کارت سوخت برای مردم خواهد شد.

 

وی ادامه داد: همچنین صف های طولانی انتظار از بین خواهند رفت و نیز به جای یک هفته زمان موردنیاز برای ارسال کارت سوخت به منازل از طریق پست، تنها ساعتی پس از ورود اطلاعات به سامانه، کارت بانکی شما به کارت سوخت تبدیل خواهد شد.

 

جهرمی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام ادامه داد: مردم می توانند کارت بانکی خود را به کارت سوخت تبدیل کرده و دیگر نیاز به کارت سوخت جدید نداشته باشند. البته دریافت کارت سوخت با سه کلیک از طریق کارت های بانکی ممکن است و از چند روز دیگر فقط با داشتن کارت سوخت می توان بنزین زد. در این زمینه وزیر نفت گفته است که این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نخواهد بود.

 

وزیر ارتباطات ادامه داد: هنوز فرآیندهای بسیاری باقی مانده که با استفاده از دولت الکترونیکی می توانیم به رفاه بیشتر مردم، افزایش شفافیت، کاهش هزینه های مردم و دولت دست یابیم که البته این موضوع نیازمند همکاری و تعامل بیشتر سازمان ها و نهادها است.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
پیشنهاد کنکاش :  طریقه پاک کردن خط و خش از روی گوشی ( قسمت اول )

برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , اقتصادی , ایران , جدیدترین مطالب , علم و فناوری , فناوری اطلاعات
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin