جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » آموزش ساخت کاردستی درخت سه بعدی خاطرات خانوادگی
 396 بازدید

آموزش ساخت کاردستی درخت سه بعدی خاطرات خانوادگی

کاردستی درخت خاطرات   درخت خاطرات خانواده یک درخت سه بعدی ساخته شده خلاق و ساده با شاخه درخت و یک ظرف مانند سطل یا یک گلدان رنگ شده می باشد که می توانید اون رو به عنوان یک هدیه تولد ، روز پدر ، روز مادر و یا سالگرد ازدواج پدر و مادر و […]

آموزش ساخت کاردستی درخت سه بعدی خاطرات خانوادگی

کاردستی درخت خاطرات

 

درخت خاطرات خانواده یک درخت سه بعدی ساخته شده خلاق و ساده با شاخه درخت و یک ظرف مانند سطل یا یک گلدان رنگ شده می باشد که می توانید اون رو به عنوان یک هدیه تولد ، روز پدر ، روز مادر و یا سالگرد ازدواج پدر و مادر و دیگر اقوام، تقدیم کنید .

مراحل ساخت :

برای ساخت این درختچه زیبا شما به مقداری پارچه نمدی ، چوب یا مقوای ضخیم ، چسب ، شاخه خشکیده ، اسفنج ، خزه ، گلدان و … نیاز دارید.

مرحله اول :

ابتدا یک ظرف مانند گلدان تهیه کنید و اسفنج را داخل آن قرار بچسباید . در ادامه شاخه های درخت که از قبل تهیه کرده اید داخل اسفنج فرو کنید .

 

درخت خانواده

 

مرحله دوم : 

فضای خالی اطراف اسفنج را با خزه ها پر کنید تا جای آن محکم تر شود و در ادامه مقداری خزه هم روی اسفنج ریخته تا آن را بپوشاند.

درخت خانواده

 

مرحله سوم :

عکس های مورد نظرتان را به شکل گرد ببرید ، تعدادی چوب یا مقوای ضخیم را به اندازه عکس ببرید و عکس ها را روی انها بچسبانید.

 

درخت خانواده

 

مرحله چهارم :

پس از اینکه چسب عکسها خشک شد ، عکس ها را روی پارچه نمدی قرار دهید ، اطراف عکس ها را با خودکار به شکل گل علامت بزنید و ببرید ( از پارچه های ضخیم هم میتوانید استفاده کنید ). البته برای زیبا تر شدن میتوانید از پارچه هایی با رنگهای مختلف استفاده کنید .

درخت خانواده

 

مرحله پنجم : 

پشت هر عکسی که ساختید را گیره چوبی بزنید و با چسب بچسبانید . دلیل استفاده از گیره این است که به راحتی بتوانید عکسها را در آینده جابجا کنید ( میتوانید از هر نوع گیره ای که دوست دارید استفاده کنید ).

پیشنهاد کنکاش :  متن های زیبا و ادبی برای تبریک تولد دوستان قدیمی و صمیمی

 

درخت خانواده

 

مرحله ششم : 

در این مرحله کافیست عکسهایی را که ساخته ایم به شاخه های درختچه وصل کنید . به طور مثال پدر و مادر در شاخه های بالاتر و بقیه افراد خانواده به ترتیب در دیگر شاخه ها وصل شود.

 

درخت خانواده

 

مرحله هفتم :

پیچیدین یک روبان دور گلدان و نوشتن نام خانواده بر روی گلدان بصورت یک ابر یا هر شکلی که شما خودتان به آن علاقه مندید.

 

درخت خانواده

 

امیدوارم از این آموزش که توسط سایت کنکاش آماده و تقدیم شده لذت برده باشید، خوشحال میشیم اگه تجربه ای شبیه به این کاردستی دارید برای ما ارسال کنید تا با نام شما در سایت ارسال شود.

منبع : کنکاش

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , ساخت کاردستی , سرگرمی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin