جدیدترین مطالب

» جدیدترین مطالب » ۲۵ چیز غیر قابل خوردن ، غیر عادی که بعضی افراد آنها را خورده اند + فیلم
 125 بازدید

۲۵ چیز غیر قابل خوردن ، غیر عادی که بعضی افراد آنها را خورده اند + فیلم

بعضی مواقع در دنیا با چیزهای چیز های عجیب و غریبی برخورد میکنیم و همیشه از وجود اونها تعجب زده می شویم. حالا فکر کنید بعضی از افراد هستند که چیزهایی رو به قصد یا به صورت اتفاقی می خورند که اصلا قابل خوردن نیستند ، با اینها چطور برخورد می کنید ، آیا اصلا باورتان می شود همچین اتفاقی رخ می دهد.

۲۵ چیز غیر قابل خوردن ، غیر عادی که بعضی افراد آنها را خورده اند + فیلم

معرفی ۲۵ چیز غیر عادی که بعضی ها خورده اند

 

بعضی مواقع در دنیا با چیزهای چیز های عجیب و غریبی برخورد میکنیم و همیشه از وجود اونها تعجب زده می شویم. حالا فکر کنید بعضی از افراد هستند که چیزهایی رو به قصد یا به صورت اتفاقی می خورند که اصلا قابل خوردن نیستند ، با اینها چطور برخورد می کنید ، آیا اصلا باورتان می شود همچین اتفاقی رخ می دهد.

پاسخ بله هست ، برای همین با کنکاش همراه باشید تا ۲۵ چیز غیر عادی که بعضی ها خورده اند رو مغرفی کنیم و ادامه هم فیلم مربوطه را مشاهده کنید .

 

۲۵- رنگ

خوردن رنگ

برخی کودکان پیش دبستانی و دبستانی رنگ می‌خورند. اما باید بدانید که خوردن رنگ باعث مسمومیت سرب می‌شود که ممکن است منجر به آسیب غیرقابل جبران به مغز و کند شدن رشد جسمی و ذهنی کودکان شود. خوردن رنگ هم برای کودکان و هم بزرگسالان مضر است و در مواد جدی منجر به مرگ می‌شود.

 

۲۴- صابون

خوردن صابون

یک دختر جوان ۱۹ ساله در دوران پراسترس زندگی خود هفته‌ای ۵ قالب صابون می‌خورد، بدون اینکه به علائم هشدار دهنده روی آن توجه کند! اما خوشبختانه رویکردش را تغییر داد و به دنبال راهی برای ترک اعتیادش گشت و از آن زمان دیگر صابون نخورده است.

 

۲۳- گچ

خوردن گچ

یک زن ۲۲ ساله به نام کریستین عادت داشت در کودکی مخفیانه گچ بخورد. او اخیرا اعتیاد مخفیانه خود را با دوستان و خانواده اش در میان گذاشته و از آن‌ها هم خواسته این کار را امتحان کنند!

 

۲۲- آهن ربا

خوردن آهن ربا

یک دختربچه نوپا، ۳۷ آهنربای کروی خورد و دچار دل درد شدیدی شد. وقتی خانواده اش او را به بیمارستان رساندند، متوجه شدند سه سوراخ در روده کوچک و یک سوراخ در معده اش ایجاد شده است. پزشکان بعد از دیدن عکس اشعه ایکس، ابتدا فکر کردند او یک دستبند خورده، اما در واقع آهنربا‌ها بودند که در شکم او به شکل حلقه در آمده بودند.

 

۲۱- باطری

خوردن باطری

هر سال بیش از ۳۵۰۰ آمریکایی عمدا یا سهوا باتری می‌خورند! این کار باعث مشکلات جسمی جدی مثل نارسایی کلیوی و ورود جیوه باتری به جریان خون می‌شود؛ و اگر مدت زیادی در معده بماند، اسید‌های معده لایه بیرونی باتری را می‌پوساند و باعث مسمومیت جیوه می‌شود. به دلیل بیماری‌های متعدد ناشی از مصرف باتری، آنها اکنون طوری طراحی می‌شوند که نسبت به اسید مقاوم‌تر باشند.

 

۲۰- ادرار

خوردن ادرار

دیگر لازم نیست خرس گریزلی یا جانور دیگر به انسان حمله کند تا او را کشته و بخورد بلکه برخی افراد با خوردن مواردی همچون ادرار! خیلی سریع به سمت مرگ قدم بر میدارند.

 

۱۹- شیشه

خوردن شیشه

مردی از اوهایو به نام «جاش» کتابی در مورد خوردن شیشه خواند و تصمیم گرفت خودش این کار را امتحان کند. او در عرض ۴ سال، بیش از ۲۵۰ لامپ و ۱۰۰ بطری خورد. جاش می‌گوید از خوردن شیشه لذت می‌برد، اما اعتراف می‌کند که بیشتر از خوردن شیشه، معتاد توجهی شده که به خاطر این کار جلب می‌کند.

 

۱۸- دسمال توالت

خوردن دسمال توالت

زنی اعتراف کرده که هر روز نصف رول دستمال توالت می‌خورد! او می‌گوید از حس تماس دستمال با زبانش لذت می‌برد و حتی به جای پاپ کورن با خودش دستمال به سینما می‌برد.

پیشنهاد کنکاش :  دانلود بازی اکشن آندرویدی تفنگدار سرکش به همراه نسخه پول بی نهایت + فیلم بازی

 

۱۷- دستمال خشک کن

خوردن دستمال خشک کن

یک زن ۳۵ ساله عاشق بوی دستمال‌های خشک کن است. او نتوانسته در برابر این دستمال‌های خوشبو مقاومت کند و اعتیاد به خوردن آن‌ها را آغاز کرده است. او اکنون روزی ۸ دستمال می‌خورد و می‌گوید این کار به کاهش استرسش کمک می‌کند. اما مواد شیمیایی که باعث خوشبو شدن دستمال‌ها می‌شوند برای سلامتی خطرناک هستند.

 

۱۶- شیشه شور

خوردن شیشه شور

زنی به نام کریستال، ۳۰ سال است که ۱۰ بار در روز شیشه پاک کن می‌خورد. بوی شیشه پاک کن از کودکی دهان او را آب می‌انداخته، بنابراین تصمیم می‌گیرد آن را امتحان کند و از این کار لذت می‌برد.

 

۱۵- خاکستر سیگار

خوردن خاکستر سیگار

زنی به نام بیانکا از کودکی گل می‌خورده، اما میلش به خوردن چیز‌های غیرخوراکی به طرز عجیبی گسترش یافته و اکنون خاکستر سیگار می‌خورد! او به خوردن خاکستر عادت کرده ولی چون خودش سیگار نمی‌کشد، از خاکستر سیگار دیگران استفاده می‌کند.

 

۱۴- کوسن

خوردن کوسن

یک زن فلوریدایی به نام ادل عاشق خوردن کوسن مبل است! او تا به حال بیش از ۱۰۰ کیلوگرم کوسن خورده است!

 

۱۳- اشیای فلزی مختلف

خوردن اشیای فلزی

مردی از اتیوپی طی دو سال، بیش از ۷۰۰ گرم اشیای فلزی خورده است که شامل میخ، کلید، باتری بوده است. عجیب است که هیچکدام از میخ‌ها اندام‌های داخلی او را سوراخ نکرده و عمل جراحی اش موفقیت آمیز بوده است.

 

۱۲- نفتالین و یا مشتقات نفتی

خوردن نفتالین

این ماده بسیار خطرناک بوده ولی بعضی از کودکان ناخواسته با توجه به نوع بویی که دارد به آن علاقه مند شده و ممکن است آن را بخورند، لذا به خانواده ها توصیه می شود هرگز این ماده سمی و بسیار خطرناک که به سرعت موجب مرگ می شود را وارد خانه نکنند.

 

۱۱- فنر تخت

خوردن فنر تخت

برخی زندانیان ترجیح می‌دهند هرجا باشند جز در زندان، حتی بیمارستان! تعدادی از زندانیان کاررولینای شمالی اشیایی مثل فنر تخت خوردند تا چند روز هم که شده از زندان فرار کنند.

 

۱۰- حلقه سرقت شده

خوردن حلقه سرقتی

مردی در شیکاگو به بهانه خرید حلقه برای نامزدش به جواهر فروشی رفت و مغازه دار انواع حلقه ها را برای او آورد، لحظه ای که مغاز دارد حواسش به وی نبود، فرد خریدار یکی از حلقه ها را قورت داد. مغازه دار بعد از بررسی جواهراتی که برای او آورده بود متوجه شد یک حلقه کم است و بلافاصله با پلیس تماس گرفت. با توجه به اینکه شخص خریدار منکر دزدیدن حلقه شده بود پلس بدن او را با اشعه ایکس اسکن کرد و متوجه شدند وی آن را قورت داده است. بعد از چند روز حلقه مجدد به جواهر فروشی بازگشت.

 

۹- سکه

خوردن سکه

یک مرد فرانسوی ۶۲ ساله، طی یک دوره ۱۰ ساله، سکه‌هایی به ارزش ۶۵۰ دلار را بلعیده است. خانواده او گفتند که مرد سکه‌ها را از خانه مردم می‌دزدیده و با خوردن پس انداز می‌کرده است. اما درنهایت مجبور شده با عمل جراحی سکه‌ها را خارج کند که هزینه اش بسیار بیشتر از ارزش سکه‌هایی شده که خورده است.

پیشنهاد کنکاش :  بازی های بومی و محلی ایران: سوار کاری و تاختن اسب

 

۸- قلوه سنگ

خوردن قلوه سنگ

یک زن چینی بیش از ۲۰ قلوه سنگ را در دعوا با نامزدش خورد. او فکر می‌کرد که سنگ‌ها در نهایت دفع می‌شوند، اما این اتفاق نیفتاد، و مجبور شد تحت عمل جراحی قرار گیرد. اینکه او چرا فکر می‌کرد با خوردن قلوه سنگ در دعوا پیروز می‌شود خودش یک مساله است!

 

۷- مسواک

خوردن مسواک

یک زن ۲۴ ساله در حال مسواک زدن به طور اتفاقی مسواکش را قورت داد! او به بیمارستان رفت، اما اشعه ایکس مسواک را نشان نداد بنابراین پزشکان او را به خانه فرستادند. این زن روز بعد با درد شدید بیدار شد و دوباره به بیمارستان رفت تا آن را از معده اش خارج کنند.

 

۶- تیغ ریش تراشی

خوردن تیغ ریش تراشی

بعضی از فیلمها برای کودکان و نوجوانان بسیار خطرناک می باشد. جوانی در حال مشاهده فردی در فیلم بود که بازیگر آن تیغ ریش تراشی را خورد، او هم با تقلید از این فیلم این کار را انجام داد و متاسفانه با آسیب جدی در روده ها مواجه شد. دکتر ها پس از انجام اندوسکوپی و فهمیدن دلیل مشکل وی، توانستند با جراحی این تیغ را از بدن خارج کنند.

 

۵- کرم نواری

خوردن کرم نورای

فرقی نمی‌کند که یک رژیم غذایی چقدر احمقانه باشد، همیشه یک نفر هست که امتحانش کند. رژیم کرم نواری شامل خوردن گوشت گاو آلوده به کرم نواری است! بعد از مدتی، فردی که رژیم گرفته با استفاده از دارو کرم‌ها را در بدنش می‌کشد.

 

۴- دندان مصنوعی

خوردن دندان مصنوعی

یک پیر زن آلمانی که بعد از مدتها نوه خود را ملاقات کرد بوسه پرشوری بر صورت او زد. همین بوسه کافی بود تا وی دندان مصنوعی خود را قورت دهد. خوشبخانه کار وی به جراحی نکشید.

 

۳- سوسک و چنگال

خوردن سوسک و چنگال

زنی در حال تمیز کردن خانه اش بود که یک سوسک داخل دهانش پرید. در تلاش برای خارج کردن سوسک، چنگال هم در گلویش گیر کرد و ناخواسته آن را قورت داد. در نهایت چنگال را با جراحی از بدنش خارج کردند، اما سوسک هضم شده بود.

 

۲- مو

خوردن مو

پزشکان از شکم یک زن ۱۸ ساله شیکاگویی یک گلوله موی نیم کیلویی خارج کردند که بیش از ۴۰ سانتیمتر طول داشت. دختر اعتراف کرد که سال‌ها موهایش را می‌خورده و بعد از عمل این عادت را ترک کرده است.

 

۱- خاکستر انسان

خوردن خاکستر انسان

بیشتر ما تا لحظه مرگ خانواده‌مان را دوست داریم. یک زن ۲۶ ساله بعد از فوت همسرش، میخواست بقایای همسرش را در یک کوزه یادبود بریزد که مقداری از خاکستر روی دستش ریخت. او که نمی‌خواست به همسرش بی احترامی کند، تصمیم گرفت خاکستر را بخورد. این کار کوچک باعث شد به طعم خاکستر همسرش معتاد شود و هر روز از آن مصرف کند. این اعتیاد آنقدر شدید است که هرجا می‌رود کوزه را با خود می‌برد.

 

مشاهده فیلم ۲۵ چیز غیر عادی که بعضی ها خورده اند

 

گردآوری : کنکاش

کپی بدون ذکر منبع ممنوع می باشد

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : جدیدترین مطالب , خواندنی و دیدنی , سرگرمی
ارسال دیدگاه

WordPress Image Lightbox Plugin